Lhota u Vyškova

Webové stránky vesnice

Zimní výlet

Dne 27. 12. 2022 se uskuteční pěší Zimní výlet z Křtin do Jedovnic. Do Křtin se dostaneme linkovým autobusem 157 v 9:44 z autobusového nádraží (9) ve Vyškově. Ze Lhoty je možné do Vyškova jet autobusem v 8:32 hodin.

Trasa bude mít cca 9 km. Nejvhodnější trasu vybereme dle aktuálních povětrnostních podmínek. V Jedovnicích posedíme v restauraci Olšovec.

Setkání u vánočního stromečku

T.J. Sokol Lhota pořádá v pátek 16. prosince od 16:30 hodin akci s názvem Setkání u vánočního stromečku.

Čeká Vás zdobení a rozsvícení stromku, zpívání vánočních písní a koled a další.

K dispozici bude čaj a svařák. Vstupné je dobrovolné.

Den válečných veteránů 2022

V pátek 11.11.2022 se ve Lhotě u kapličky uskutečnila, tak jako i jinde v republice a po světě, vzpomínková akce ke dni válečných veteránů.

Symbolem dne válečných veteránů je květ vlčího máku, a každý rok si tak 11. listopadu připomínáme výročí ukončení 1. světové války.

Mikulášské odpoledne

Dne 2.12.2022 se v sokolovně T.J. Sokol Lhota od 16:00 hodin uskuteční Mikulášské odpoledne pro děti.

Těšit se můžete na tvoření vánočních ozdob, či předvánoční řádění a soutěžení. Vyvrcholením bude nadílka s čerty, anděly a s Mikulášem.

Hospůdka otevřena

Máme pro vás dobrou zprávu. Hospůdka ve Lhotě je opět otevřena pro veřejnost s nepravidelnou otevírací dobou.

Po minulé úspěšné testovací otevíračce (11. a 12. 11.), na které mnozí z vás jistě byli, jsme se rozhodli, že hospůdku jednou za čas otevřeme.

Sledujte nás na Facebooku (Lhota u VyškovaŽivá Lhota), kde budeme zveřejňovat informace o aktuální otevírací době. Nejbližší termín, kdy si můžete do hospůdky zajít je pátek 18.11. od 18 hodin.

Divadelní představení

T.J. Sokol Lhota a divadelní soubor APOLLO Tučapy Vás srdečně zvou na divadelní představení pohádky O princezně, která ráčkovala. Akce se uskuteční v sobotu 12. listopadu v 18:00 hodin v sokolovně T.J. Sokol Lhota.

Martinské hody

T.J. Sokol Lhota Vás srdečně zve na Martinské hody. Letos se uskuteční dne 5. 11. 2022, a to od 20:00 hodin ve Lhotě v sokolovně.

K tanci a poslechu zahraje skupina Lukáše Krejsy DUO IMPULS.

V neděli 30. 10. odpoledne bude ve Lhotě probíhat předprodej vstupenek. Cena v předprodeji je 100 Kč + 50 Kč místenka (nepovinná). Na místě bude cena vstupenky 150 Kč bez možnosti místenky.

Lhotská světýlka

T.J. Sokol Lhota Vás zve na akci s názvem Lhotská světýlka, která se koná v pátek 28. 10. 2022.

Čeká Vás lampionový průvod obcí se strašidýlkovou stezkou odvahy. Na trase nebudou samozřejmě chybět ani prskavky a na závěr se již tradičně můžete těšit na odpálení ohňostroje. Sraz účastníků je v 18:00 u sokolovny ve Lhotě. Lampiony a dobrou náladu sebou.

Vstupné 20 Kč na odměny pro děti.

Kácení máje

T.J. Sokol Lhota Vás zve na kácení máje. Akce se uskuteční v sobotu 4. 6. 2022 od 17:00 hodin na hřišti. Těšit se můžete na táborák, opékání špekáčků a jiné.

Občerstvení bude zajištěno. K dispozici budou špekáčky, klobásy, pivo, limo a jiné.

Stavění máje

T.J. Sokol Lhota Vás zve na tradiční stavění máje. Akce se uskuteční v sobotu 30. 4. 2022 od 17:00 hodin na hřišti. Těšit se můžete na táborák, opékání špekáčků a jiné.

Občerstvení bude zajištěno. K dispozici budou špekáčky, klobásy, pivo, limo a jiné.

« Starší příspěvky

© 2023 Lhota u Vyškova

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑